Yağmur Çizmeleri

Leoparlı Yağmur Çizmeleri

Leoparlı Yağmur Çizmeleri

   Yağış sezonu ülkemizde giderek kendisini hissettirmeye başlamış durumda. Ani bir şekilde bastıran yağmurlar artık eskisinden çok daha uzun süreler boyunca etkisin kaybetmeden devam ediyor. Bu tarz yağmurların artık daha sık görüleceğini de düşündüğümüzde özellikle ayakkabı konusunda doğru tercihlerde bulunmak büyük bir öncelik haline geliyor. Birçok bayan için yağmurlu havalarda giyilebilecek olan çizmelerin görselliği önemli konulardan bir tanesidir. Fakat dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise çizmelerin gerçekten de yağmuru geçirip geçirmediğidir. Aksi halde her ne kadar çok şık bir ürün olsa da temel işlevini yerine getiremediği için çokta mantıklı bir tercih yaptığınızı söylemek mümkün olmayacaktır.

Yağmur çizmeleri içerisinde en çok dikkat çeken ürünler parlak görüntüsü ile herkesin bildiği ve giderek daha fazla karşılaşır hale geldiğimiz çizmelerdir. Aslına bakarsanız bazı modelleri balıkçıların kullandığı sarı çizmelere fazlasıyla benziyor da olsa bu modeller arasında güzel bir tane seçebilirseniz eğer hem şık hem de işlevsel bir çizme aldığınızı söylememiz de mümkün olacağa benziyor. Parlak renkli çizmelerde genel olarak koyu tonlara yönelmek daha başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlayacaktır.

Yağmur çizmeleri arasında daha sade modeller arayanlar için de alternatifler olduğunu belirtmek gerekiyor. Deri detaylı çizmeler ise bu alanda ilk tercihlerden birisini oluşturuyor ve her geçen gün daha fazla bayan tarafından tercih ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Kısa Bot Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Yağmur Çizmeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir