Vero Moda 2015 Elbise Modelleri

Şık Kırmızı Vero Moda 2015 Elbise Modelleri

Şık Kırmızı Vero Moda

Bu sene elbiseler konusunda pek çok marka ürünlerini tanıtmaya başladı ve bunlar arasında özellikle Vero Moda sezona damga vuracak gibi duruyor. Sadeliğin, şıklığım ve zarafetin ön plana çıkartıldığı ürünler görsel olarak hoşunuza gidecek ve istediğiniz sonuçlar elde etmenize imkan sağlayacak diye tahmin ediyoruz.

Vero Moda 2015 modelleri daha çok yaz sezonu ürünlerinin hakimiyetindeki bir koleksiyondan oluşuyor. İlk olarak spagetti askılı elbiselerden söz etmek gerekiyor. Bu senenin trend ürünleri arasında gösterebileceğimiz spagetti askılı elbiseler, Vero Moda tarafından çok başarılı şekilde ele alınmış gibi görünüyor. Spagetti askılı elbiselerde daha çok kırmızı ya da siyah rengin kullanıldığını belirtmekte fayda var. Özellikle kırmızı, iddialı görüntüsü ile gece davetlerinde boy gösterecek olan bayanların ilgisini çekecektir diye düşünüyoruz. Kırmızının çok iddialı olduğunu düşünüyorsanız bu noktada siyah daha doğru bir tercih olacaktır.

Vero Moda 2015 modelleri çiçek desenli ürünleriyle de ilgi çekmeyi başarmış durumda. Çiçek desenli elbiselerde beyaz üzerine işlenen az sayıda çiçek deseni lacivert renk ağırlıklı olarak tasarlanmış durumda ve bu sayede hem çok sade hem de gayet başarılı bir sonuç elde edilebilmiş diyebiliriz. Bunun yanı sıra dantel detaylı elbiseleri de gözden kaçırmamakta fayda var. Dantel detaylarının kullanıldığı bej renkli elbiseler sade yapısı sayesinde hoşunuza gidecektir diye tahmin ediyoruz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir