Vavist Tunik Modelleri

Vavist özellikle geçtiğimiz sene popülerliğini büyük ölçüde arttırdı ve bayanların tercih ettiği arasına ismini yazdırdı. Özellikle bu sezon için tasarladığı tuniklerle yaz sezonuna damga vurmaya hazırlanan marka, bu sezonun sokak modasına direk olarak etki etmeyi başarabilecek gibi görünüyor.

Vavist tunik modelleri genel itibariyle klasik tarzdaki ürünleri sayesinde hem çalışan bayanlara hem de gündelik yaşam için kombin arayanlara hitap edebiliyor. Özellikle bu sezon giderek popüler hale gelmeye başlayan limon küfü rengi, Vavist tarafından çok başarılı şekilde ele alınmış ve ortaya çıkan tunik görüntü itibariyle herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Buna alternatif olarak gösterebileceğimiz bir diğer renk ise geçtiğimiz seneden bu yana herkesin severek giydiği pudra. Vavist modellerde pudranın çok fazla kullanıldığına şahit olabiliyoruz ve sade bir şıklık arzulayanlar için bu modellerin en ideal tercih olacağını belirtmek istiyoruz.

Vavist tunik modelleri içinde yer alan çiçek desenli ürünler ise yaz havasına en uygun modeller olarak adlandırılabilir. Çiçek deseni, ekru renkli tunikler üzerinde gerçekten çok zarif bir görünüm kazanmış durumda. Ekru gibi son derece sade bir rengin üstünde yer alan canlı renkler şık, zarif ve kaliteli sonuçlar elde etmenize imkan sağlayacaktır. Son olarak deri detaylı tuniklerinde güzel bir alternatif olduğunu belirtmekte fayda var. Deri detayı sayesinde kombininize biraz daha gösteriş katabileceğinizi unutmamalısınız.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir