Vavist Kışlık Modelleri 2015-2016

Vavist Mürdüm Ceket Modeli

Mürdüm Ceket Modeli

Bayanların kışın soğuklarda üşümek kadar düşündüğü bir diğer önemli nokta ise şıklık ve zerafet yarışından geri kalmamaktır kuşkusuz. İşte hem sıcak hem de tarz olan kışlık modelleri 2015-2016 sezonunda öne çıkan modeller için en şık kombinleri sizlerle paylaşacağız. Her bayanın mutlaka giyinmeyi sevdiği çok güzel kışlık ürünleri Vavist markası ile farklı bir güzellik gözler önüne seriyor.

Vavist kışlık modelleri 2015-2016 en güzel kaban modelleri, çok zarif ve birbirinden güzel tunik modelleri ile dikkatleri çekiyor. Peki en moda renkler ne?

Vavist kışlık modelleri 2015-2016 için farklı kesim ve değişik renk tonlarında olan ceket modelleri tercihi oldukça uygun olacaktır. Özellikle zarif kumaş ve yarım ile birbirinden şık ve uyumlu kombinler sizleri en şık bayanlar arasında gösterecektir.

İlk olarak kahverengi ve koyu lacivert renkleri yeni sezonun en güzel renkleri arasında yer alıyor. Hem sıcacık tutan hem de bayanların uyumlu kıyafetleri için çok şık tasarımlar sunan Vavist kışlık modelleri yeni trendler haline gelmeye başladı.

En tarz kesim modellerine sahip olan Vavist kışlık modelleri 2015-2016 ürünlerinin görsellerine bir bakacak olursak:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir