V Yaka Bluz Modelleri

Uzun Kol Siyah V Yaka Bluz Modelleri

Uzun Kol Siyah V Yaka

Bluzlar her sene olduğu gibi bu sene de çok fazla tercih ediliyor. Fakat ufak bir farktan da söz etmek gerekiyor. Bu sene bluzlarda en çok ilgi çeken detay V yaka. V yakalı bluzlar şu sıralar hem sokak modasında hem de çalışan bayanlar arasında en popüler ürünlerden birisi konumunda.

V yaka modelleri ilk etapta çalışan bayanların ilgisini çekiyor diyebiliriz. Görsel açıdan resmi bir görünüme sahip olan bu modeller çalışan bayanların yaptıkları kombinlerde önemli bir yere sahip. Bu noktada size tavsiyemiz siyah renkli ürünler olacak. V yaka detaylı siyah bluzlar görsel açıdan sizi mutlu edeceği gibi, rengi itibariyle de daha derli toplu bir görünüme bürünmenizi sağlayacaktır. Ayrıca yaz sıcaklarına rağmen uzun kollu siyah V yaka bluzları şiddetle tavsiye ettiğimizi de söylemekte fayda var. Bunun yanı sıra geçen seneden bu yana popülerliğini kaybetmeyen saks mavisi, V yaka bluzlarda da çok başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Hele ki aksesuar detaylı V yaka bluzlara göz gezdirmemek büyük bir hata olacaktır.

V yaka modelleri içinde yer alan dökümlü beyaz bluzlarında iş hayatı için güzel bir alternatif oluşturduğunu söyleyebiliriz. Dökümlü olması size farklı bir hava katacaktır. Dikkat çekici kombinler yapmayı sevenler için ise önerimiz kırmızı renkli V yaka bluzlar oluyor. Sözünü ettiğimiz tarzda bir bluzu zincir kolyeler ve siyah pantolonlarla kombinlediğinizde ise ortaya hem şık hem de kaliteli bir sonuç çıkıyor.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir