Uzun Kot Etek Modelleri 2016

Kemer Detaylı Uzun Kot Etek Modelleri

Kemer Detaylı Uzun Kot Modelleri

Sadece soğuk havalarda değil her mevsim tercih edilen kot etek modelleri 2016 yazısını yazmamız için sadece bir vesile oldu soğuk havalar. En yeni uzun kot etek modelleri, en şık seçenekleri nelerdir hep birlikte bir göz atalım…

Uzun Kot Etek Modelleri 2016 kot modelleri önden düğmeli ve yandan yırtmaçlı modelleri ile en tarz kombinlerin en trend üst giyimleri için bazı püf noktalara bakacak olursak ilk önce, siyah üst giyim modelleri ile uzun kot etek kombileri öne çıkmakta. Cat ile birlite üst giyim uyumları oldukça zarif olacaktır. Yeni yıl sokak modasında öne çıkan siyahın baskın tonları ile kombinleri mutlaka üzerinizde denemelisiniz.

Bir diğer öne çıkan üst giyim denildiğinde ayrı bir yeri uzun kot etek modelleri ile gömlek kombinlerine ayırmak gerekmekte. Şifon detaylı bluzları sıcak havalarda tercih edebilirsiniz fakat gömlekler her mevsimin vazgeçilmezleri arasında. Oduncu tarzı, ekose gömleklerin çok yakıştığı şık kombin seçenekleri için kırık beyaz ve krem rengini uyumu oldukça şık durmakta. Özellikle örgü şapka modelleri ile birlikte kombin tamamlanabilir ve çok şık bir trendine uyum sağlamış olabilirsiniz.

Moda tasarıncılarının Uzun Kot Etek Modelleri 2016 için bir diğer kombin seçeneğinde öne çıkan tavsiyesini de sizlerle paylaşmaya değer görüyoruz, bizim de çok hoşumuza giden tokalı kemer detaylarını tercihlerinize entegre etmeniz olacaktır. Özellikle ayakkabı, çanta ve tokalı kemer ile en iddialı modellere imzanızı atmış olacaksınız. İşte Uzun Kot Etek Modelleri 2016 görselleri:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir