Uzun İnci Kolye Modelleri

Uzun İnci Kolye Modelleri

Uzun İnci Kolye Modelleri  

Modası hiçbir zaman geçmeyecek bir takı çeşidi varsa o da inci kolye olsa gerek. Kot pantolonla balıkçı yaka kazaktan ibaret bir spor kıyafetle de, gösterişli modelleriyle de kullanılabilen bu tip kolyeler bazı sezonlarda daha bir ön plana çıksa da her daim popüler. Uzun inci kolye modelleri arasında dizi inci tarzında olanlar da; araya kristal boncuklar, otantik taş çeşitleri gibi değişik malzemeler katılmış olanlar da mevcut. Değerli taşların insana iyi gelen özellikleri olduğunu düşünüyorsanız inciyle bu tip taşların kombinlendiği çok güzel kolyeler bulabilirsiniz.

Tek katlı veya birkaç katlı olabilen, zincirin veya telin üzerine ara ara serpiştirilmiş boncuklardan oluşabilen, tam ortasına koyulan tek bir parlak taşla görkemli bir görünüme bürünen uzun inci kolye çeşitleri eşlik ettikleri kıyafetlere güzellik katıyor. Kendinizi koyu gri bir kazak ve gri pantolondan oluşan dümdüz bir kıyafetin içinde düşünün; irili ufaklı incilerden oluşan çok katlı bir inci kolyeyle bu gösterişsiz kıyafeti göze çarpan bir hale getirebilirsiniz. Uzun inci kolyelerin orta kısma bir düğüm atılarak kullanılması da güzel bir görünüme yol açar.

Beyaz, krem, sarımsı, pembe ve siyah renklerdeki inciler bir istiridyenin içine giren ufacık bir kum tanesinin zamanın ve organik salgıların etkisiyle geçirdiği dönüşümle ortaya çıkıyor. Her taştaki kadınlar tarafından sevilen ve kullanılan bu kolyeler tıpkı siyah renk gibi; her zaman gündemde.

Popüler Başlıklar:

  • uzun kolye modelleri
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir