Ünlülerin Abiye Tercihleri

Düşük Omuzlu Kırmızı Ünlülerin Abiye Tercihleri

Düşük Omuzlu Kırmızı Ünlülerin Tercihleri

Birçok bayan için ünlülerin ne giydiği büyük önem arz eder. Bir nevi modayı takip edebilmek adına ünlü bayanların giydikleri abiyeleri takip etmek yararlı olabiliyor. Son dönemde özellikle Oscar gecesi ünlülerin giydikleri büyük olay olmuştu. Bizde bu konuya değinmek ve hanımların neler giydiğinden bahsetmenin yerinde olacağını düşündük. Eğer ki moda sektöründeki gelişmeleri yakından takip edemiyorsanız Oscar gibi önemli gecelerde neler giyildiğine bakmak da sizler için yararlı olacaktır. Birbirinden güzel abiyelerle boy gösteren ünlü bayanlar sayesinde kafanızda az çok fikir olacak ve bu sene nelerin popüler olacağını öğrenebileceksiniz.

Ünlülerin tercihleri konusunda ilk olarak Jennifer Lawrence’ı ele almak istiyoruz. Son dönemde parlayan yıldızlardan birisi olan Lawrence, son olarak starplez bir ile çıktı karşımıza. Üzerinde payetler bulunan gösterişli kıyafeti ve kısacık saçları ile dikkatleri üzerine çeken Lawrence gerçektende zarif bir görünüm elde etmeyi başarmıştı. Tercihini straplezden yana kullanan bir diğer ünlü ise Rosie Huntington oldu. Siyah bir straplez ile geceye katılan Huntington, şık görüntüsü ile dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

Ünlülerin tercihleri arasında yer alan dantel detaylı abiyelerde gerçekten hoş bir görünüme sahip. Liliy Donaldson siyah dantellerle zenginleştirilmiş abiyesi ile gerçekten başarılı sonuç elde etmiş diyebiliriz.

Pin It

2 - “Ünlülerin Abiye Tercihleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir