Üniversiteli Kızlar İçin Kış Kombin Önerileri 2017

2016/2017 eğitim yılında üniversiteli genç kızlar en tarz kombinler oluşturmak için gerekli detayları sizler için derledik. Bu yıl en trend tasarımları seçeceğiniz en çok kullandığınız kot pantolon, gömlek ve kazaklarla elde edebileceksiniz. Bu noktada yeni sezon tasarımları arasında üniversiteli gençler spor tarz giyinmeye oldukça önem vermekte. Peki en moda renk ve öne çıkan kombin görselleri nelerdir sizlerle detaylı olarak paylaşalım:

Trençkot Çok Tarz

Göz alıcı bir kombin isteyenler için ilk tavsiyemiz krem rengi ve tonlarında bir trençkot satın almaları olacak. Zira dar paça pantolon üzerine tercih edilecek balıkçı yaka kazak modeli üzerinde oldukça şık bir görsel oluşmakta. Bu noktada beyaz kazak ve beyaz spor modeli krem rengi ile oldukça uyumlu olacaktır. Pantolon olarak saks mavisi, siyah veya yırtık bir kot tercihi oldukça tarz duracaktır.

Yırtık Trendler Arasında

Üniversiteli gençler özellikle yırtık jean sevdasına bu yılda devam ediyor. Özellikle sokak modasını takip eden gençler iyi bilirki bu tarz hem rahat bir kombin hem de gençlerin yaşına uygun tasarımlar oluşturmakta.

Bu noktada siyah yırtık jean ile birlikte siyah deri mont tasarımlarının bu yılın modası olan(az öncede söylemiştik) balıkçı yaka kazak modeli ile tamamlanması oldukça uygun olacaktır.

İşte birbirinden şık üniverisite kış kombinleri için sizlere ilham verecek birbirinden tarz tasarımlar:

Popüler Başlıklar:

  • universite kis kombini
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir