Tül Etek Modelleri 2016

Tül etek modellerini bayanlar en şık kombini ile oldukça sık kullanmaktadır. Renk renk desen desen tül oldukça göz doldurucu dur. Tül etek modelleri bayanların her daim vazgeçilmezleri arasında bulunmaktadır. Tül etek modelleri içinde birbirinden zarif modeller dikkat çekmekte ve ve tül etek modelleri ilgi ile takip edilmektedir

Tül içinde kabarık etekler göz doldurmaktadır. Kabarık eteklerde tül detayı çok şık durmaktadır. Örneğin beyaz bir tül etek üzerine siyah beyaz bir bluz ve altına siyah babetler çok yakışmaktadır. Bunun dışında siyah uzun tül bir etek modeli ile beyaz yayık yaka bir bluz ve beyaz hafif topuklu beyaz bir ayakkabı çok hoş durmaktadır.  Ayrıca siyah kabarık tül modelini siyah dantelli bir bluzle tamamlayabiliriz. Renklendirmek için ise açık tonlarda bir çanta ve ayakkabı tercik etmemiz çok etkili olacaktır. Bunun yanı sıra kat kat tül etek modelleri de oldukça iddalıdır. Her mevsim rahatlıkla kombin edilebilir. Örneğin siyah kat kat bir bşr tül etek üzeri beyaz bir kazak ve yarım botlarla tercih ettiğimizde kışın oldukça hoş bir kombini olabilir.

Tül her zaman çok tarzdır. Bu sezonda öyle olacağa benziyor. Şık ve zarif görüntüleriyle bayanların her zaman  tercihlerinin arasında tül etek modellleri göz dolduracağa benziyor.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir