Tül Dantelli Abiye Kombinleri

Tül dantelli kombinleri, en şık bayanların tercihleri olmakta. Yeni yıl modası olarak tül dantelli abiye modelleri için en zarif kombin seçenekleri hangileri, ne tarz kombinler ile daha şık durabilirsiniz, örnek görsellerle sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Tül detaylı kombinlerinde bu yılın renkleri olan bordo, saks mavisi gibi renk tonlarına hafif kilolu bayanların tercihi olacak siyah renkleri de ilave etmek gerekir. Renk kombinlerinde öne çıkan tonlara ayak uydurmak için yüksek topuklu sivri burun ayakkabı modelleri gayet şık duracaktır.

Tül detaylı abiye kombinleri için avuç içi zincir detaylı çanta modelleri oldukça zarif duracaktır. Özellikle tek kol askılı ve tül süslemeli abiye modelleri için vücut tarzınıza uygun seçimler oldukça önemlidir. Özellike kilolu bayanlar için uçuşan kumaşlardan seçilen abiye modelleri oldukça şık duracaktır.

Tüllü abiye kombinleri için mutlaka hafif makyajı abartmamalısınız. Haddinden fazla yapılan makyaj abiye kombininden çok makyajınıza ilgiyi çekebilir. Hafif makyaj ve dağınık ile birlikte tül dantelli abiye modelleri kombinleri çok uygun duracaktır. Özellikle kırmızı ve bordo tonlarında olan tül işlemelerinin çok hoş kombinler oluşturduğunu belirtmeliyiz. Bu bağlamda sizler iiçin derlediğimiz kombin seçenekelrine bakacak olursak

2016 yılının özellikle dantel süslemeleri ile birlikte yeni trend renkleri olan kırmızı ve özellikle bordo renkler çok zarif durmakta. En iddialı bayanların tercihi olan tül dantel süslemeli abiye modelleri için dikkatli bir kombinle en şık bayanlar göz kamaştırıcı güzellikte olmaktadır.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir