Trussardi 2015 İlkbahar – Yaz Modelleri

Bordo Deri Elbise Trussardi 2015 İlkbahar - Yaz Modelleri

Bordo Deri Elbise İlkbahar – Yaz Modelleri

  Modanın kalbinin attığı yer olan İtalya, geçtiğimiz aylarda Milano Moda Haftası’na ev sahipliği yapmıştı. Dünya moda sektörünün en prestijli moda haftalarından birisi olan Milano Moda Haftası’nda koleksiyonunu moda otoritelerine ve moda severlere sunan Trussardi, 2015 senesinin ilkbahar ve yaz dönemleri için ürettiği modeller ile büyük bir övgü toplamayı başardığını da belirtmeliyiz. Trussardi, yaratıcı tasarımları ile herkesin beğenisini toplayacak cinsten modeller ile karşımıza çıkıyor. 2015 senesinin sıcak günleri için hazırlık yapmaya hazırlanan için Trussardi son derece mantıklı bir tercih olacaktır. Sonuç itibariyle her bayan şık, zarif ve iddialı bir görüntüye bürünmek isteyecektir.

Trussardi 2015 ilkbahar – yaz modelleri geniş bir ürün çeşitliliği ile karşımıza geliyor. Öyle ki, bahar mevsimi için üretilen modellerde kabanlar ile karşılaşmak dahi mümkün görünüyor. Kısacası aklınıza gelebilecek hemen her modeli bulmanızın mümkün olduğu koleksiyonda 70’li yıllardan esintilerin sıklıkla kullanıldığını belirtmeliyiz. Özelliklede deri elbiselerin bayanlar tarafından en çok ilgi görecek ürünler olduklarını belirtmemiz gerekiyor. Bordo rengin kullanıldığı modeller sayesinde gerçekten de iddialı bir görselliğe bürünmeniz çokta zor olmayacaktır.

Trussardi 2015 ilkbahar – yaz modelleri arasında yer alan kolsuz tulum modellerine de göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Kolsuz tulumlar ile hem rahat hem de şık bir görüntüye sahip olacağınızı aklınızdan çıkartmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Donna Karan 2015 İlkbahar-Yaz Modelleri başlıklı makalemizde Donna Karan, Donna Karan 2015 İlkbahar-Yaz Modelleri ve Donna Karan Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir