Trend Renk Marsala Modelleri

Bluz Trend Renk Marsala Modelleri

Bluz Trend Renk Marsala Modelleri

   Moda sektöründe her sene yaşanan sirkülasyon ışığında yeni yılın renklerinde de önemli değişiklikler olmaya başladı. Geçtiğimiz senenin trend renklerinden olan saks mavisi tahtını yavaş yavaş hardala bırakırken aynı zamanda hiç beklenmedik bir renginde zirvede yerini aldığını söylemeliyiz. Pantone Renk Enstitüsü tarafından 2015 senesinin rengi olarak lanse edilen marsala, sıcak kırmızı ile kahvenin tonlarının bir karışımı olarak karşımıza çıkıyor. Bende dahil birçok kişini ilk kez duyduğu bu rengi aslında nasıl göz ardı ettiğimizi de merak ediyorum. Gerçekten çok hoş bir tona sahip olan marsala sayesinde zarif bir görünüm elde etmek düşündüğünüzden çok daha basit olacaktır.

Trend renk marsala modelleri koyu renk bordoyu andıran tonu ile aslında bizlere çokta yabancı değil. Özellikle bluzlarda kullanılan sayesinde kadınsı bir görünüm elde edilebiliyor. Birçok bayanın marsalayı yadırgamadan kabulleneceğine eminiz. Kol kısmında deri detaylar bulunan tunikler ise en gözde ürünlerden birisi olacak gibi duruyor. Siyah deri ve marsala renginin uyumu gerçektende çok hoşunuza gidecek diyebiliriz.

Trend renk marsala modelleri içerisinde yer alan elbiselere de göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. Elbiselerde marsala rengini kullanmak hoş sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra deri marsala eteklerinde ise iddialı hanımların vazgeçilmezlerinden birisi olacağına eminiz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Silk And Cashmere Modelleri başlıklı makalemizde Elbise Modelleri, S&C ve Silk And Cashmere hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir