Tesettür Spor Kombinleri 2019

Bayanların tesettür modasında hem rahatlığı hem de şıklığı bir araya getirdiği spor kombinlerde 2019 yılında bir hayli seçenek karşımıza çıkmakta. Bu seçenekler arasında 2 marka oldukça ön planda. Kalitesini ve şıklığını dünya çapında ispatlayan bu markaları ve en şık kombinlerini sizlerle paylaşacağız.

En Gözde ve Kombinler

2019 yılı için özellikle siyah tasarımlar altına gelen beyaz spor modelleri ile oldukça ses getiriyor. Bu bağlamda öne çıkan iki marka ise Adidas ve Nike… Spor takımları özellikle püsküllü sırt çantası modelleri ile tamamlayan genç kızlar beyaz yüksek topuklu (dolgu topuk) spor ayakkabılarla bir hayli güzel kombinler oluşturmakta. Sizler için 2019 yılında ön planda olan kombin galerimizi paylaşarak her kombin için uygun konsepti açıklayacağız. işte tesettür spor kombinler 2019 galerisi:

Spor modelleri arasında yüksek tabanlı modellerin modasına değinmişken air max spor ayakkabıların trend yakaladığını belirtmeliyiz. Özellikle tarz duruşu ve yaklaşık 5 cm lik sağladığı boy avantajı ile 2019 yılında tesettür spor kombinlerin vazgeçilmezleri arasında yerini almışa benziyor. Favori renk mi soruyorsunuz 🙂 2019 yılı için tabi ki beyaz renk olarak diğer renklere fark atacak kadar moda olacağını düşündüğümüz rengi gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz…

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir