Tesettür Pantolon Tunik Modelleri 2016

En Zarif Gençler İçin Pantolon ve Tesettür Tunik Kombinleri

En Zarif Gençler İçin Pantolon ve Tesettür Tunik Kombinleri

Tesettür Pantolon Tunik Modelleri 2016 için tesettür kıyafet tercihinde bulunan bayanlar en şık tunik modelleri kombinleri için yeni arayış içerisinde ise bu yazıyı ve görselleri dikkatlice okumalarını tavsiye ederiz.

Genç ve orta yaş bayanların en sık kullandığı sokak modasının en gözde kombinleri denildiğinde vazgeçilmezler arasında olan şık bir pantolon ve zarif bir tunik seçimi için öne çıkan trend tasarıların renk ve tasarımları için şunları söyleyebiliriz; Açık renki zarif tesettür tunik modelleri ile birlikte siyah bilekte biten sigaret tarzı pantolon kombinleri gayet şık durmaktadır. Pembe, saks mavisi, pudra renkli tunik modelleri altına siyah şık bir pantolon gayet şık duracaktır. Yüksek topuklar ise genç bayanların vazgeçilmezleri arasında yer almakta.

Tesettür Pantolon Tunik Modeli özellikle beyaz pantolon modelleri için tavsiye edeceğimiz tunik modelleri ise asimetrik kesim ve modern kesim açık renkli tunik modelleri olacaktır.

Dantel işlemeli Tesettür tunik modelleri özellikle iddialı gece davetleri veya düğün, nişan organizasyonlarında tam bir şıklık abidesi gibi durmkata. Özellikle pantolon -eşarp ve pantolon renginin aynı tonlardan olması tunik modelinin ise daha açık tonlardan olması çok zarif bir kombin seçeneği oluşturmakta.

İşte birbirinden şık tesettür pantolon tunik kombin seçeneklerinden hoşunuza gidebilecek tasarım ve kombinler:

Bir önceki yazımız olan Seçil Store Pantolon Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Bayan Pantolonları, Pantolon Modelleri 2016 ve Seçil Store hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir