Tesettür Kloş Elbise Modelleri 2016

Tesettür giyim tercihinde oldukça avantajlı aslında bayanlar. Birbirinden şık ve güzel tasarımların yer aldığı dünya çapında zarif markalar ülkemiz için büyük bir şans adeta. Özellikle Modanisa, Sefamerve, Alvina… gibi bir çok tesettür giyim markasının çok sayıdaki alternatifleri aslında seçim zorluğu bile bayanlara getirmekte, zira o kadar çok güzel modeller var ki bayanların tercihi gerçekten güçleşiyor. Bayanların severek tercih ettiği bir model olarak karşımıza çıkan Tesettür için en yeni tasarımları ve modelleri sizlerle paylaşacağız. En iddialı kombinlerden, en rahat sokak modasına uygun tercihlere kadar bir çok önemli püf noktayı sizlerle paylaşacağız.

Tesettür için renk ve tasarım özelliklerine bir göz atalım. Bayanların çok hoşuna giden tesettür giyimin en göz de renkleri ise kuşkusuz mürdüm, saks mavisi, bordo tasarımlar olmakta. Özellikle şık ve rahat tasarımları ile bayanlara hem zerafet hem de güzel kombinler sunan tesettür kloş elbise modelleri için ister günlük ister önemli davetlerin misafirliğinde tercihleriniz arasında bulundurabilirsiniz. Tesettür için daha iddialı kombinler oluşturmak istediğiniz mekanlar için seçerken, kloş elbise modelleri için ise böyle bir katı görüş ileri süremeyiz. Zira birbirinden hoş modelleri ile günlük kullanımda çokta hoş durmaktadır.

Tesettür için öne çıkan tasarımlardan olan kemer detaylı modelleri mutlaka incelemeliyiz. Özellikle mavi veya bordo tonlar üzerine tercih yapılacak siyah zarif bir kemer detayını şık bir eşarpla tamamlamak büyük ihtimalle istediğiniz kombine bir adım yaklaşmanızı sağlayacaktır.

Tesettür için abartıya kaçmadan kuşak detaylarına sonuna kadar başvurmanızı tavsiye ederiz. İşte birbirinden şık tesettür kloş elbise modelleri 2016 için öne çıkan en güzel tasarımlar: (fotoğrafların üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.)

Popüler Başlıklar:

  • sefamerve kloş elbise
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir