Tesettür Hamile Elbise Modelleri 2016

 

En Güzel Kapalı Hamile Elbise Modelleri

En Güzel Kapalı Hamile

Dünya’nın en güzel duygusu olan anneliğe uzanan yol olan hamilelik sürecinde en güzel ve en yeni modelleri sizler için derledik. Bir çok büyük firmanın bayanların dikkatini çekmeye çalıştığı hamile için sizlere hem marka seçimi hem de en güzel hamile giyim konusunda modelleri vererek yardımcı olmaya çalışacağız.

Bir Çok Marka Var

Öncelikle hamile giyimde Modanisa ve Sefamerve markalarının ürünlerini çok beğendiğimizi belirtmemizde fayda vardır. Birbirinden rahat ve kullanışlı tesettür hamile ile bir çok bayanın tercihi olan 2016 hamile için de en çok tercih edilecek markalar arasında yer alacağa benziyor.

Peki hamile tesettür giyimde ne tercih etmeliyiz? Öncelikli olarak favori rengimiz açık tonlar. Kırmızı, pembe, beyaz en çok yakıştırdığımız tesettür hamile elbise modellerinin renkleri arasında yer almakta. Bunun yanı sıra tunik elbise modelleri gayet kullanışlı ve hoş durmakta. Fakat tercihinizi yaparken %100 pamuk veya %100 polyester yerine %70 pamuk %30 polyester veya yakın değerleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bunun dışında çiçek desenli giyim ürünleri her zaman daha sempatik gözükmektedir. İşte sizler için derlediğimiz tesettür hamile elbise modelleri 2016 görselleri:( Görselleri üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.)

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir