Tesettür Abiye Modelleri 2020

modelleri 2020 yılı en güzel ve zarif tasarımlarını bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Bu yılın trendlerini kısaca bir kaç madde ile verdikten sonra bütün detaylı kombinler ve en şık detaylar hakkında genişçe görseller üzerinden sizlerle paylaşımlara devam edeceğiz.

  • Tül detaylar ve işlemeler
  • Kuşak
  • Pastel tonlar
  • Pembe Renk

Bu özet anahtar kelimelerle ilgili ne anlatmak istediğimizi galerimizi inceleyerek çok daha iyi anlayabileceğinizi düşünmekteyiz.

Tül detaylar ve işlemeler

En güzel tesettür abiye modelleri

modellerinde 2020 yılında koyu pastel tonlar bir adım ön planda. Şık kuşak detaylar ile birlikte ipek eşarp modelleri özellikle sizleri aile içi nişan hazırlığınız da ve veya en yakın arkadaşınızın düğününde oldukça şık gösterecektir.

En iddialı tesettür abiye modelleri

modelleri içerisinde uçuşan tül detaylar ile oldukça iddialı olabilirsiniz. Özellikle kalabalık bir organizasyonda, örneğin bir kuzen düğününde bu konsept ile oldukça şık ve zarif olabileceğinizi unutmayınız. Açık renk eşarp ve aynı renkte küçük bir zarif çanta tercihi ile oldukça güzel bir kombin oluşturabileceğinizi unutmayınız.

En şık işlemeli tesettür abiye modelleri

Zincirli küçük çantalar ile birlikte açık eşarp modellerinin zerafetini bu görselimizle çok daha iyi anlayabileceğinizi düşündüğümüz için yer vermek istedik. Yoğun katılımın olduğu bir davette bu tarz bir kombin ile oldukça şık ve zarif bir duruşa imza atacağınızı söyleyebiliriz.

Saks mavisine ayrı bir parantez…

modelleri 2020 yılı için saks mavisine ayrı bir parantez açmalıyız. Şöyle ki gece mavisinin en özel gecelerde vazgeçilmez olduğunu ifade etmemiz büyük bir eksik olurdu. İster eşinizle bir akşam yemeği, isterseniz en önem verdiğiniz birinin en özel gecesi… Bir çok özel yerin özel ismi olmak isteyenler için saks mavisi oldukça şık ve güzel bir tercih olarak karşımıza çıkmaktadır. Aşağıda ki görselin bu anlamda hoşunuza gideceğini düşünmekteyiz.

En tarz tesettür abiye modelleri

Tesettür abiye modelleri için en zarif renklerden olan saks mavisini vermezsek olmaz. Özellikle krem tonlarından seçilecek eşarp ve küçük çanta ile yüksek topuklu ile hem boyunuzu daha uzun hem de kendinizi daha ihtişamlı gösterebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

En yeni tesettür abiye modelleri

Kuşak detaylı tesettür abiye modelleri ile özel günlerinizin en şık hanımı olabilirsiniz. İhtişamlı ve asil bir kombin için kuşak detaylar ve pastel tonlardan seçeceğiniz zarif bir ipek eşarpla hayallerinizde ki tesettür abiyeyi rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Tül detaylı tesettür abiye modelleri

Asil, zarif ve ağırbaşlı bir tesettür abiye için koyu tonlara hafif tül detaylar bir hayli uyumlu tasarım olarak karşımıza çıkmakta. Hanımların hayalindeki tasarımlardan biriside bulunduğu ortamda en oturaklı ve ağır kombin tercihinde bulunmaktır. Özellikle orta yaş hanımlar için bu anlamda sizlerle bu tarz konseptti paylaşmak istedik.

Pembe Tonlar

Özellikle nişan kızı olacak hanımlar için bu renk konsept olarak aile içi merasimlerde bir adım ön planda olmaktadır. Bunlara ek olarak tül detaylarda sizleri bir hayli şık ve zarif gösterecektir. Bu tür modellerle özellikle açık renk ipek eşarp ve aynı ton çanta tercihleri bir hayli zarif ve uygun olacaktır.

En zarif tesettür abiye modelleri

Şirin ve sempatik bir tesettür abiye modelimi hayal ediyorsunuz? İşte sizin için en özel tesettür abiye model konsepti. Pembe ve tonları özellikle genç hanımlar için her dönemin vazgeçilmez renklerinden olmakta. Özellikle okul mezuniyetleri veya nişan merasimlerinde bu tarz konseptler oldukça şık ve uygun olacaktır.

Yeni sezon tesettür abiye modelleri

İsteme, söz veya nişan merasimlerinde ilk akla gelen tesettür abiye modelleri arasında pembe ve tonlarından tercih edilen zarif tasarımlar akla ve hayale gelir. Bu hayalinizi belkide bu görselde biraz değiştirerek harika bir güne imza atabilirsiniz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir