Tesettür Abiye Modelleri 2016

Dantel Süslemeli Tesettür Abiye Modelleri 2016

Dantel Süslemeli Tesettür 2016

Tesettür 2016, en çok karşımıza tesettür anne abiye modelleri, düğün tesettür abiye modelleri, nişan tesettür abiye modelleri çıkmakta. Peki en güzel günlerin en şık bayanları olmak isteyenler ne tarz bir seçim yapmalı. bu yazımızda sizlerle birbirinden güzel tesettür abiye modelleri 2016 ‘yı paylaşacağız.

Tesettür 2016, en çok yakıştırdığımız rengi mor, mavi ve  kırmızı renkler olarak karşımıza çıkıyor. Pınar Şems Yağmur, Armine, Kayra, Tuğba ve Sefamerve en sevdiğimiz modellerin yer aldığı koleksiyonlara sahip. Birbirinden güzel tesettür 2016, hem tasarım hem renk kombini olarak oldukça şık durmakta. Orta yaş ve üzeri bayanlar için koyu ton renk seçimleri ideal olacakken faha genç bayanlar için daha açık renkler tercihi daha uygun duracaktır.

Tesettür 2016,  sadece renk kombini olarak değil, eşarp seçenekleri ile de dikkat çekmekte. Birbirinden farklı batik desenler, ipek kumaş eşarplar, etnik desenler oldukça zarif durmakta. Kemer detaylı modeller için ayakkabı uyumları ve zarif çanta kombinlerinde 3’lü uyumu yakalamanızı tavsiye ederiz. Eşarplar, türbanlar ve şalların kombinlendiği zarif modeller ile birbirinden güzel gecelerin en şık bayanların arasında yerinizi rahatlıkla alabilirsiniz. Sizlerle birbirinden zarif markalardan derlediğimiz en şık tesettür abiye modelleri 2016 modellerini paylaşıyoruz:

Popüler Başlıklar:

  • tesettür abiye 2016
  • tesettür abiye modelleri 2016
  • 2016 tesettür abiye modelleri
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir