Superga 2015 Modelleri

Kırmızı Superga 2015 Modelleri

Kırmızı 2015 Modelleri

   Hepimizin topuklu ayakkabılara bir zaafı var. Fakat topukluları da günün her saati ve her yerde giyemiyoruz. Alışverişe çıkarken ya da sadece arkadaşlarımızda kahve içmeye bir yerlere giderken yok yere topuklu ayakkabı giydiğimizde, ayaklarımızın bizi fazlasıyla rahatsız ettiği durumlarla hepimiz karşılaşmışızdır. Hal böyle olunca da kimi zaman topukluları rafa kaldırıp, onların yerine spor ayakkabılara yönelmek daha mantıklı oluyor. Son yıllarda ülkemizde en fazla tercih edilen spor ayakkabılardan birisi haline gelen Superga, birbirinden şirin modeli ile bu senede en trend markalar arasında adını yazdıracak gibi görünüyor. Bizler bu birbirinden güzel modeller arasında popüler olacağını tahmin ettiklerimizi sizler için sıraladık.

2015 modelleri genel olarak rahatlığın ön planda tutulduğu modellerden oluşuyor. Rahatlık konusunda gerçektende çok başarılı bir marka olan aynı zamanda şık ürünleriyle de dikkat çekiyor. Şuan için en fazla tercih edilen ayakkabı olarak bakır rengi modelleri örnek gösterebiliriz. Bakır renginin kendine has havası sayesinde gerçektende başarılı kombinler yapılabiliyor. Eğer ki biraz olsun farklı tarzlara yönelmek isterseniz, bakırı mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

2015 modelleri içerisinde daha sade ürünler seçmek isteyenlere önerimiz ise lacivert ve gümüş olacak. Sade, zarif ve şık olan bu modelleri birçok kombinde kullanabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra kırmızıdan vazgeçemeyenlerdenseniz eğer Superga’da sizler için de ürünler mevcut. Aynı şekilde birçoğumuzun hayranı olduğu morda da Superga ayakkabıları bulunuyor. Kısacası model çok, seçenek fazla.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir