Stiletto Ayakkabı Modelleri

Kırmızı Stiletto Ayakkabı Modelleri

Kırmızı Ayakkabı Modelleri

    Eskiden sadece abiyelerle kullanılan bir ürünken geçtiğimiz sene sokak modasının da önemli aktörlerinden birisi halini alan stilettolar bayanların çekici bir görünüm kazanmalarına yardımcı olan yegane ürün konumunda. Eğer ki iddialı kombinler yapmayı seviyor, kendinize güveniyor ve dikkat çekmekten keyif alıyorsanız kombinlerinizde stilettolara mutlaka yer vermelisin.z

    Stiletto ayakkabı modelleri geçtiğimiz seneden bu yana fazlasıyla popüler durumda. Aslında çok uzun zamandır moda sektöründe kullanılan bir ayakkabı modeli olsa da geçtiğimiz sene stilettoların yılı oldu diyebiliriz. Aynı etki 2015’te de devam ediyor ve birbirinden şık stilettolar sokak modasına hükmetmeye başladı bile. Özellikle de kot pantolonlarla kombinlendiğinde çok şık sonuçlar elde edilebilen kırmızı ya da siyah renkli modellere göz gezdirmekte fayda var. Her iki renkte doğru parçalarla bir araya getirildiğinde eşsiz bir görünüm elde etmenizi sağlayabiliyor.

Stiletto ayakkabı modelleri arasında yer alan ekru ya da bej renkli ürünler ise sade fakat bir o kadar da şık görüntüleri ile dikkatleri çekiyor. Söz konusu stiletto seçimi olduğunda ayak yapınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer ki ince bir ayağınız varsa sivri burunlu stilettolar size fazlasıyla yakılaşacaktır. Fakat ayağınız nispeten biraz daha genişse bu noktada sivri burunlu stilettolardan ziyade daha oval bir uca sahip olan modellere yönelmenizi tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Parlak Topuklu Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Topuklu Ayakkabılar, Parlak Topuklu Ayakkabı ve Topuklu Ayakkabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir