Stella McCartney 2015 Çanta Modelleri

Açık Pembe Stella McCartney 2015 Çanta Modelleri

Açık Pembe Stella McCartney 2015

Söz konusu aksesuar olduğunda akla ilk olarak çantalar geliyor. Kaliteli bir çanta sayesinde kombininiz de fark yaratma imkanınız var. Bu yüzden de mümkün mertebe prestijli markaların ürünlerini tercih etmekte fayda var. Bizimde bu konuda sizlere bir önerimiz olacak. Eğer ki çantalara biraz olsun fazla para vermeyi göze alabiliyorsanız ilk olarak Stella McCartney ürünlerine göz atmakta fayda var.

   Stella McCartney modelleri ihtiyaçlarınıza göre hemen her ürünü bulabileceğiniz bir koleksiyondan oluşuyor. İlk olarak Stella McCartney çantalarında açık renkli ürünlerin çoğunlukta olduğunu belirtmekte fayda var. Özellikle de buz mavisi ve açık pembe gibi renkler şu sıralar çok popüler. Bu güzel renklerin Stella McCartney gibi bir kaliteyle birleşmesi sonucu da gerçektende başarılı sonuçlar elde edilebilmiş. Birçok modelde dikkatimizi çeken zincir detayları çantalara farklı bir hava katmış. Çantanın yan kısımlarında da bulunan ve bir nevi çerçeve görüntüsü veren bu zincirler farklı bir hava katıyor.

Stella McCartney modelleri arasında farklı tarzlarda yer alıyor. Bunlar arasında en çok göze batan ise püskül detaylı ürünler. Çantanın tamamında kullanılan püsküller çok daha hareketli bir havaya bürünmenize imkan sağlayacaktır. Bunun yanı sıra siyahtan vazgeçemeyenler için Stella McCartney’in birbirinden güzel modelleri olduğunu belirtmekte fayda var. Bir de özellikle geçen sene çok popüler hale gelen ve bu sene de popülerliğini sürdürecek olan sırt çantalarına değinmek istiyoruz. Stella McCartney sırt çantası konusunda da son derece iddialı ve birbirinden güzel modelleriyle sizleri bekliyor.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir