Spor Tesettür Kombinleri 2017

Tesettüt Sokak Modası 2017

Tesettüt Sokak Modası 2017

Spor tesettür kombinleri 2017,  hem sokak modası için hem de genç kızların alternatif spor tarz kombinleri için büyük ve güzel bir alternatif olarak karşımıza çıkmakta. Peki bu trendler arasında hangi tarz tasarımlar, renkler ve desenler bulunmakta? Buyurun bütün detayları ile bu trendleri sizlerle paylaşalım.

Sokak Modasında Spor Tesettür Moda

Sokak modasında özellikle kot ile tercih edilen spor tesettür kombinler moda. 2017 yılı için yamalı, yırtık ve paçaları dar olarak bilekte biten sigaret tarzı pantolonlar üzerine tercih edilen birbirinden şık tunik gömlek, kazak, bluz vb. giysiler oldukça tarz durmakta.  Spor kombinleri için dolgu topuklu spor ayakkablar kadar, feminen bir çizgi ile spor çizgiyi bir arada yansıtmanızı sağlayacak yüksek ince topuklu stilettolarda ön plana çıkmaktadır.

Spor tesettür kombinleri oldukça ilgi çekici bir halde sokak modasına taşınmaktadır. Bu tasarımlar için deri altına aynı tonlarda tercih edlen bot ve çizme modelleri tam olarak bu çizgiyi yansıtmaktadır. Sizler için üstteki görsellerin içerisinde bütün detaylarını ve ipuçlarını verdiğimiz galerimizi beğendiğinizi umut ederiz. Biz görseller arasında özellikle heme üste yer alan, kırmızı eşarplı kombini çokça beğendik. Zira bu yılın trendleri arasında olan spor tesettür kombinlerinde öne çıkan renk kırmızı…

Kırmızı ve Tonlar…

Özellikle sokak modasında spor tesettür kombinlerde yer alan kot pantolonların tonları ağır basmaktadır. Bu renk gibi dikkat çeken bir diğer renk ise kuşkusuz kırmızı ve pudra tonlar olmaktadır. Bu renk tasarımlarına özellikle eşarp ve ceket tercihlerinde renk vermek oldukça şık duracaktır. Zira mavi tonlardan daha çok modellerinde yararlanılmaktadır.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir