Spagetti Askılı Abiye Elbise Modası

Şifon Spagetti Askılı Abiye Elbise Modası

Şifon Spagetti Askılı Abiye Modası

İnce askılı abiye elbiseler düğün davetlerinden mezuniyet törenlerine, yılbaşı partilerinden kır düğünü merasimlerine kadar her türlü etkinlik için tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bu tarz elbiseler arasında önü çapraz bantlı değişik modellerin yanı sıra göğüs kısmının fırfırlı ve kabarık olarak tasarlandığı modeller de bulunuyor. Spagetti askılı abiye modelleri iki renkli de olabiliyor. Örneğin beli hemen üstüne kadar olan bölümü gri simli kumaştan, yerlere kadar inen etekleriyse mor tonunda satenden yapılmış bir modeli şık bir kulüpte yapılacak bir yılbaşı partisi için düşünebilirsiniz.

Aynı rengin birkaç farklı tonuyla tasarlanmış uzun abiye çeşitleri de göz alıcı bir güzellik sergiliyor. Spagetti askıların bitim noktasındaki koyu renk ve drapeli göğüs kısmından sonra bel kısmında işlemeli geniş bir bandın yer aldığı, hafif dökümlü eteklerininse üstteki koyu rengin açık bir tonuyla tasarlandığı bu modellerle katıldığınız her davette hayran bakışları üstünüze çekebilirsiniz. Otantik havalı kıyafetleri seviyorsanız bu tarz elbiselerin bel kısmındaki işlemeli bandı da beğeneceksiniz.

Spagetti askılı abiye elbiseler arasında klasik siyahtan ateşli kırmızıya, sakin su yeşilinden canlı sarıya kadar birçok değişik renkleri olan modeller bulmak mümkün. Değişik bir görünüm isterseniz sade görüntüsüne iki parçası kol altlarından gelip belin ortasında birbirine kavuşan, sonra da tek parça halinde aşağıya kadar inen farklı renkteki bir bantla hareket katılmış bir elbiseye yönelebilirsiniz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir