Sonbahar Modası 2015

En spor sonbahar kombinleri 2015

En spor sonbahar kombinleri 2015

kendini hem havalarda hem de kıyafetlerde hissettirmeye başladı. İlerleyen günlerde daha sık karşılaşacağımız bayanların sonbahar kıyafetleri, renkler ve tarzlar hakkında en trend modelleri sizlerle paylaşacağız.

Sonbaharın Rengi Toprak Rengi…

Her bayanın sonbahar modasına dair söyleyeceği çok şey vardır fakat tek renk vardır. Toprak rengi. Sonbahar modasında kombin seçeneklerinde mutlaka yer vermeniz gereken renklerin başında toprak rengi üst giyisiler veya trençkotlar, kabanlar yer almaktadır. Toprak rengine uygun olarak pastel renkli model seçimlerini gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Sonbahar Trendi Yarım Bot…

İster fermuarlı, ister ipli fakat ortak özelliği yarım bor olması. En büyük avantajı ise sonbahar modasında ister spor kombin seçenekleri isterse en özel davetlerin konuğu olan bayanların rahatlıkla tercih edebilmesi olacaktır.

spor kombinler tabi ki jean pantolon ve uzun kollu ile rahatlıkla oluşturulabilinirken, en tarz kıyafetler için kalın çoraplar, uzun modeller ve yarım botlara ek olarak şık bir şal tercihi gayet uygun olacaktır.

İşte sizler için derlediğimiz sonbahar modelleri ve kombinleri:

 

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir