Siyah Tesettür Abiyeler 2016

Tül Detaylı Siyah Tesettür Abiye Modelleri 2016

Tül Detaylı Siyah Tesettür

Bayanlar için tesettür modasını takip etmek son dönemlerde oldukça zorlaştı. birbirinden kaliteli firmaların birbirinden güzel tasarımlarını özellikle bayanlar büyük bir ilgi ile takip etmekte. Peki 2016 yılında siyah tesettür abiye tasarımları için ne tür bir kombin uygun olabilir. siyah tesettür abiye ile nasıl bir eşarp tercih edilmeli, ne tür bir ayakkabı veya aksesuar ile kombin tamamlanmalıdır gibi soruların detaylarını görselleri ile sizlerle paylaşarak, en şık kombin için sizlere yardımcı olacağız. İşte birbirinden şık siyah tesettür abiye modelleri için öne çıkanlar:

Siyah Tesettür Abiye Modellerinde Öne Çıkan Güpür İşlemeler

Siyah Tesettür için ilk olarak düğün, nişan veya önemli organizasyonlarında öne çıkan güpür işlemeler çok zarif durmakta. Özellikle düz tasarımların öne çıktığı modeller ve ihtişamlı tasarımlar olan güpür işlemeler 2016 yılı için bir hayli iddialı durmakta.

Dantel İşlemeli ve Kemer Detaylı Siyah Tesettür Abiye Modelleri 2016

Dantel İşlemeli ve Kemer Detaylı Siyah Tesettür

Eşarp Tercihi Siyah Tesettür Nasıl Olmalı

Siyah Tesettür Abiye Modelleri 2016, için tercihiniz ipek eşarp modellerinden olursa çok uygun olacaktır. Siyah renkli tasarımlara kızıl tonlar, samani tonlardan seçilen eşarplar oldukça hoş duracaktır. Özellikle göz alıcı kemer detayları ile aynı renk olacak eşarp seçimi çok şık duracaktır. Kalın topuklu bir ayakkabı tercihi ile şık avuç içi çantaya küçük parlak bir broş entegresi oldukça hoş olacaktır. İşte sizlerel ilham vereceğini düşündüğümüz Siyah Tesettür için öne çıkan tasarımlar:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir