Siyah Tesettür Abiye Modelleri

 

Uzun Siyah Tesettür Abiye Modelleri

Uzun Siyah Tesettür

Düğünler, nişanlar, kına geceleri, arkadaş toplantıları, sünnet düğünleri için tasarlanmış siyah tesettür abiye elbiseler farklı yaş gruplarına ve vücut biçimlerine hitap eden birbirinden şık modelleriyle tesettür giyim tarzını seven kadınlardan büyük talep görüyor. Kına gecesi kıyafetleri, sünnet annesi elbiseleri ve diğer modeller vücut hatlarını belli etmeden şık ve güzel görünmek isteyen bütün bayanlar için.

Pantolon giymeyi seviyorsanız siyah pantolon, uzun kollu kol ağızları dantel işlemeli siyah bluz ve kısa kollu, siyah zemin üzerine açık gri desenli bir diz altı kombini sizin için uygun olabilir. Elbisenin desenlerinin renginde bir türban bağlayarak siyah ağırlıklı görünümü biraz daha renkli kılabilirsiniz. 2014 abiye tesettür modelleri arasında bulunan bir başka kombinse uzun siyah etek, siyah bluz ve kenarlarında incecik açık renk işlemeler bulunan uzun bir abiye tunikten oluşuyor. Tepeden tırnağa siyahlara bürünmeyi seviyorsanız bu kombini siyah bir abiye türban ile tamamlayabilirsiniz. Orijinal ve hareketli kombinleri tercih edenler ise siyah tesettür abiye modelleri arasında yer alan kırmızılı siyahlı bir kıyafeti düşünebilirler. Bu kıyafetin İspanyol kol bluzunun ön tarafında kırmızı ve siyah renklerden oluşan ekose desenli bir bölüm bulunuyor. Bu kombini uçları püsküllü güzel bir kırmızı türbanla tamamlayabilirsiniz.

Bu kategorideki kıyafetler arasında siyah şalvar pantolonlar, işlemeli pelerinler, robası etnik desenli uzun siyah elbiseler, kemerli abiyeler ve daha birçok seçenek bulunuyor.

Popüler Başlıklar:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir