Şık Kalem Etek Modelleri 2016

Kalem Etek Kombinleri 2016

Kalem 2016

Bayanların hem spor tarz tercihi hem de zerafet tamlayanı için ilk akıllara gelen kalem modelleri için 2016 yılında öne çıkan tasarımlara hep birlikte bir göz atacağız. Yazımızın başında şunu belirtelim ki etek bir çok bayanın severek ve beğenerek kombinlerinde yer verdiği modeller arasında yer almış olup kalem etek modası her sezon kendisine has bir yer tutmuştur.

En şık kalem ,  siyah kalem etek modelleri ve beyaz gömlek veya bluz kombinleri ile oldukça şık durmakta. Kalem etek kombinlerinde öne çıkan modeller arasında midi boy ve siyah renk öne çıkmakta. Ayrıca bahar ayları ile birlikte sokak modasında kot kalem etek modelleri ile etnik desenli kalem etek modelleri oldukça trend durumda olacak. Etnik desenler veya kot kale etek modelleri ayrıca bayanların sokak modasında bir hayli severek yer verdiği ürünlerden oluşmakta.

En şık kalem etek modelleri 2016 deri tasarımları ile göz kamaştırmakta. Özellikle spor tarz seven bayanlar için oldukça iyi bir tercih olarak karşımıza çıkmakta. Yüksek topuklu ayakkabılar ve deri blazer tarzı ceket modelleri ile oldukça hoş kombinler oluşturan deri etek modelleri için mutlaka bayanların denemesi gereken kombinler arasında yer alabileceğini söylemeliyiz.

En şık kalem etek modelleri 2016 denildiğinde hayalinize en uygun kombin seçenekleri için sizlere ilham verici modelleri paylaşıyoruz. İşte birbirinden güzel En şık kalem görselleri:

 

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir