Sigaret Pantolon Modelleri 2016

En şık ve zarif tasarımları ile öne çıkan  Sigaret pantolon nedir, nasıl kombinlenir ve en trend  Sigaret pantolon 2016 modellerini sizlerle paylaşacağız.

 

1950’lerin Modası Sigaret Pantolon Modelleri

Sigaret pantolon bilekleri açık bırakan, denim (kot) kumaşlardan yapılan ve daha çok zayıf ve hafif kilolu bayanların giyimi için çok uygun duran tasarımlar olarak karşımıza çıkmakta.  Sigaret pantolon model tasarımları geçmişi çok eskiyi dayanmakta. En çok 1900’lü yıllarda ortaya çıkan ve 1950’li yıllarda trend haline gelen   yılı için en zarif kombin seçenekleri ile karşımıza çıkmakta.

En Trend Sigaret Pantolon Modelleri

Sigaret pantolon modelleri 2016, özellikle ünlü modellerin başlattığı akımla ön planda. Siyah ve mavi tonların çok yakıştığı Sigaret Pantolon Modelleri için en şık kombin seçenekleri olarak, bacis bir tişört ile birlikte sokak modasının en iyileri olabilecekken, şık dantel işlemeli bir gömlek modeli ie gayet iddialı bir kombin oluşturabileceğinizi unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan Jean Pantolon Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Jean Modası, Bayan Jean Modelleri 2016 ve Bayan Kot Pantolon 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir