Şifon Şal Modelleri 2016

 2016 Şifon Şal Modelleri

2016 Modelleri

modelleri 2016 özellikle tesettür giyimde genç kızların yakından takip ettiği tasarımların başında gelmektedir. Kıyafet olarak tesettür modasında farklı stil ve trendler olsa da her zaman tasarımları bayanların ilk tercihleri arasında olmayı başaran eşarp modelleri arasında yerini her geçen gün daha fazla sağlamlaştırmaktadır. Peki özellikle genç bayanların tercih ettiği modelleri 2016 için öne çıkan tasarımlar ve uyumlu bir seçimde nelere dikkat edilmesi gereklidir?

Şifon şal modelleri 2016 yılı için en önemli markalar arasında Sefamerve, Modanisa, Aker gibi elit markalar gelmekte. Bunun yanı sıra günlük çarşı pazarda sayısız çeşitle karşılaştığınız şifon şal modelleri arasında tercih edeceğiniz modeller için öne çıkan tasarımlar hangileri olmadır?

Sıcak havalarla birlikte çiçek desenli tasarımlar bir adım öne çıkmış durumda. Özellikle için uyumlu bir renk cümbüşü yapmak isteyen bayanlara ilk tavsiyemiz desenli şifon şal modellerini tercih etmeleri yönünde olacaktır. Eğer daha sade ve tek düze bir tercih isterseniz mutlaka mürdüm, bordo, lila, fuşya gibi tek renk tasarımlara yönelmelisiniz.

Şifon şal modelleri 2016 için ince bir ayrıntı olarak koyu tonlu bir kıyafet için açık tonlarda şifon şal tercihi, açık ton kıyafetler için ise bir tık daha koyu şifon şal ve avuç içi çanta kombini oluşturmanız yönünde olacaktır. Özellikle çok iddialı bir kombin oluşturmak istiyorsanız Fransız dantel süslemeli şifon şal modelleri tercihinde bulunabilirsiniz. İşte birbirinden güzel şifon şal modelleri 2016 için öne çıkan tasarımlar:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir