Şifon Kloş Etek Modelleri 2016

Sokak Modası Yüksek Bel Şifon Kloş Etek Modelleri 2016

Sokak Modası Yüksek Bel Şifon Kloş Etek Modelleri 2016

Şifon Kloş Etek Modelleri 2016, bayanlar için gösterişli tasarımlar olarak popülerliğini devam ettirmekte. Özellikle uzun şifon kloş etekleri ile oluşturulan doğru kombinler ile gayet zarif bir görünüşe sahip olabilirsiniz. Peki şifon kloş etek modelleri tercihi ve kombinlerinde uyumlu giyinmenin püf noktaları ve ince nüansları nelerdir?

Şifon Kloş Etek Modelleri 2016, tasarımlarında özellikle pembe ve tonları ile mavi ve mor renklerin şıklığını yansıtmakta. sizin hoşunuza giden başka renkler mutlaka vardır ama burada önemli olan uyumlu renklerin kombinlerini oluşturmaktır bunu bir kez daha belirtelim. sizlere tavsiyemiz, Şifon Kloş Etek Modelleri 2016 için pembe tonların üzerine siyah tonları koyu renkler tercih etmeniz. Bu şekli ile birlikte şifon detaylı kloş etek modelinizin göz alıcılığı kendisini daha hoş bir şekilde gösterecektir. Birde beyaz rengin uyumunu hatırlatmakta fayda vardır, zira pembe ve tonları kloş etek üzerine beyaz bluz tasarımlarının çok uygun düşeceğini görsellerimizden de anlayacaksınız.

Şifon Kloş Etek Modelleri 2016, boy dezaventejı olmayan bayanlar için uzun tercihlerde heybetli ve daha ihtişamlı bir görsellik oluşturacakken, boy dezavantajı olduğunu düşünen bayanlara tavsiyemiz midi boy (diz hizası) ve mini boy (diz üstü) etek modellerine yüksek topuklu ayakkabı kombini olacaktır.

Yeni sezonda öne çıkan birbirinden şık şifon detaylı etek modelleri ve bunların kombin seçeneklerine bir göz atacak olursak:

Bir önceki yazımız olan Yeşil Etek Üzerine Ne Giyilir? başlıklı makalemizde 2016 Yeşil Etek Kombinleri, Renk Uyumu ve Yeşil Etek Kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir