Şifon Gömlek Modelleri 2016

Moda tutkunları bayanlar bilir kombinlerinin zerafetini. Her bayan için çeşitli kombin seçenekleri sunan şifon detaylı gömlek modelleri için en trend tasarımlara ve en uyumlu tercihler için püf noktalara birlikte göz atmaya ne dersiniz? İşte en şık modelleri 2016 için yapacağınız küçük dokunuşlarla oluştarabileceğiniz büyük etkiler:

Şifon gömlek modelleri 2016 için birbirinden şık tasarımlardan ilk dikkat çeken göz alıcı tasarımlarda zımba detayları gözlere çarpmakta. Özellikle yaka ve cep detaylarında oluşturulan zarif zımba detayları hem genç kızların sokak modası trendi hem de her hanımın beğenisini kazanan zarif bir model olarak karşımıza çıkmakta.

Zımba detayları kadar dikkat çeken bir diğer şık tasarımlar ise üst görsellerde yer verdiğimiz yeşik tonlarla oluşturulan kot pantolon kombinleri. Şık bir spor ayakkabı tercihi ile oldukça güzel duran bu tasarımlar en az desenli şifon gömlekleri 2016 kadar iddialı durmaktadır.

Şifon gömlek modelleri 2016 için birbirinden iddialı bayanların birbirinden göz alıcı kombinlerinde yer verdiği renkli pantolon ve deri pantolon tasarımlarında öne çıkan en zarif kombinleri gayet başarılı olmakta. Yeni trendler arasında yer alan kırmızı pantolon ve şifon gömlek kombinleri için beyaz ve krem tonları ilk tercihleriniz arasında rahatlıkla olmalı. Özellikle sıfır kol şifon gömlek modelleri 2016 modası için sokak modasının en trendi olacaklar arasında değerlendirilebilinir.

Şifon gömlek modelleir 2016 için öne çıkan puantiyeli modellerle yapılacak midi etek kombinlerine yüksek topukların eşlik etmesi gerçekten şık duracaktır. Koyu tonlarla iş dünyasının veya özel davetiyelerin sade ama iddialı kombinlerini oluşturmak isteyenlerin mutlaka şifon gömlek kombinlerine bir göz atmasında kendileri adına büyük yarar olacaktır. İşte birbirinden şık şifon gömlek modelleri 2016 için öne öıkan tasarımlar, resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir