Şifon Elbise Modelleri

Tek Omuz Bordo Şifon Elbise Modelleri

Tek Omuz Bordo Şifon

Bu sezonun yavaştan oluşmaya başladı. Yaz mevsiminde trend haline gelen ürünlere şöyle bir göz gezdirirsek eğer genel itibariyle şifon ürünlerin çokluğu göze çarpacaktır. Elbiselerde de bu durum farklı değil ve şifon elbiselerin gerçekten çok fazla kullanıldığı bir sezonun içinde yer aldığımızı rahatlıkla söyleyebiliyoruz.

    Şifon modelleri her daim popülerliği korumayı başaran nadir ürün grubu olarak adlandırılabilir. Şifon elbiseler özellikle son dönemde daha fazla kişi tarafından tercih edilir hale geldi ve kaliteli görüntüsüyle dikkat çekiyor. Yaz mevsiminin de etkisiyle birlikte çiçek desenli şifon elbiselere olan ilgi de gidere katıyor. Şifon detayının ön plana çıkabilmesi adına genellikle koyu renklerin tercih edildiğini görebiliyoruz ve bu durum çiçek desenli ürünlerde de farklılık göstermiyor. Siyah gibi koyu renklerin üzerine rengarenk çiçek desenlerinin eklenmesiyle birlikte ister gece davetlerinde isterseniz de gündelik yaşamda kullanabileceğiniz tarzda biri ürün elde edilebiliyor.

Şifon modelleri lacivert renginde çok fazla kullanıldığı bir koleksiyon. Düz lacivert renk kullanılarak sade bir şıklık elde edilebiliyor ve böylelikle göz yormayan kombinler yapılabiliyor. Bunun yanı sıra işin içine biraz daha görsellik katmak isterseniz eğer bu noktada da devreye puantiye detaylarının girdiğini unutmamakta fayda var. İsterseniz kırmızı üzerine siyah ya da siyah üzerine beyaz gibi alternatiflerinde sunulduğu puantiyeli şifon elbiselere mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Popüler Başlıklar:

  • şifon elbise
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir