Şifon Elbise Modelleri 2016

Bayanların dünyası moda denildiğinde çok farklıdır… En trend ürünleri yakından takip eder, gardroplarında eksikleri gidermek için özel zaman oluştururlar. Bu noktada bayanlar için şifon detaylı elbise modelleri büyük bir seçim özgürlüğü sunmaktadır. Bu yılın en trend şifon detaylı elbise modelleri arasında yer alan ister uzun, ister midi ister mini olsun şifon detaylı elbise modelleri oldukça fazla konuşulacağa benziyor. En iddialı tasarımlardan, desenler, puantiyelere, kemer detaylarında, işlemelere kadar ince ayrıntılara bir göz atacak olursak öne çıkan püf noktalar şöyle sıralanmakta:

modelleri 2016 için puantiye detayları siyah üzerine krem veya beyaz renk kombini ile adeta bir renk cümbüşü yaşatıyor. Sokak modasının en trend modası haline gelen puantiye detayler şık şifon elbise modelleri ile birlikte adeta yeni bir moda akımı başlatıyor. Bayanların birbirinden güzel puantiye detaylı elbise kombinlerine ilham verebilmek için sizlerle paylaştığımız şık iki görselimizin üstüne tıklayarak büyütebilir ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

Şifon elbise modelleri 2016 en güzel günlerinizde mutlaka tercihte bulunmanız gereken çok zarif bir tasarım olarak karşımıza çıkmakta. Bu noktada renk kombini için ise daha çok pudra ve kahverengi tonları çok asil durmaktadır. Önemli organizasyonlar için ayakkabı tercihi ise muhakkak yüksek ince topuklar ve avuç içi şık bir çanta olmalı.

En iddialı şifon elbise modelleri 2016 için işlemeler ve zarif kemer detayları ön planda olurken, sokak modasının trendleri arasında olan çiçek desenli tasarımlar oldukça revaçta. İşte birbirinden şık tasarımlarla sizlere ilham verecek olan güzel kombin seçenekleri, (daha detaylı incelemek için resimlerin üzerine tıklayabilirsiniz.)

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir