Şifon Bluz Modelleri

Görselliğin önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Bayanların şık bir görüntüye bürünmek gibi istekleri  olduğunu da biliyor ve bu durumu başarılı bir şekilde sağlayabilmek adına bluzlar ideal tercihlerden birisi olacaktır diyebiliriz. Bluzların hem kullanışlı olması hem de görüntü itibariyle başarılı sonuçlar vermesi her geçen gün daha fazla bayanın bluzlara yönelmesini beraberinde getirmektedir. Bluzları isterseniz gündelik yaşamda dışarıya çıkarken ya da alışverişe giderken kullanabilirsiniz. Aynı zamanda iş hayatında da bluz tercih etmek mantıklı tercihlerden birisi olacaktır. Bunun yanı sıra son dönemde ise şifon bluz modellerine yoğun bir ilgi duyulduğunu da söylememiz gerekiyor.

Şifon bluz modelleri geniş ürün çeşitliliği sayesinde herkesin kendi isteğine göre model bulabilmesini sağlıyor. Son dönemde en çok tercih edilen modeller ise yakasız şifon bluzlardır. Sokak modasında da sıklıkla karşılaştığımız yakasız şifon bluzları doğru bir kombinin içerisine monte edebilirseniz eğer ortaya çıkacak olan görüntü sizleri fazlasıyla mutlu edecektir. Bu tarz modellerde fuşya gibi dikkat çekici renkleri tercih etmekte yerinde bir karar olacaktır.

Şifon bluz modelleri dendiğinde akla gelen bir diğer ürün ise bebe yaka bluzlardır. Bluzlarda bebe yaka detayının çok başarılı sonuçlar verdiği biliniyor. Aynı zamanda bebe yakalı modellerde hem şık hem de şirin bir görüntü elde edilebilir. Ağırlıklı olarak beyaz üzerine siyah ya da siyah üzerine beyaz yakaya sahip modelleri tercih etmek akıllıca olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2014 Crop Bluz Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Başlıklar:

  • şifon bluzlar
  • şifon bluz modelleri kalıpları
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir