Şifon Abiye Modelleri 2016

Bayanlar için iddialı günler iddialı abiyeler ile anlam kazanır. Her bayanın iddialı ve önem verdikleri ortamda tercihlerinin başında gelen şifon detaylı abiye modelleri 2016 için öne çıkan tasarımlara göz attıktan sonra en ince püf noktalara yer vereceğiz. Bu yılın en moda şifon detaylı abiye modelleri arasında öne çıkan tasarımlara baktığımızda renk ve tasarım olarak öne çıkanlar:

Modelleri 2016 için öne çıkan renk kombinleri saks mavisi, pudra ve pembe olmakta. Özellikle parlak taş işlemelerinin göz kamaştırdığı tasarımlardan öne çıkan modeller için yine taş süslemeli yüksek topuklu ayakkabı modelleri oldukça zarif durmaktadır. Spesifik olarak söz, nişan vb. organizasyonlar için vazgeöçilmez olan şifon detaylar duruşu ve asaleti ile oldukça şık durmaktadır. Bu noktada öne çıkan kombin ayrıntısı olarak ise kuşak ve kemer detaylarına dikkat etmeniz olacak. Zira birbirinden şık süslemeli çiçek tasarımları ile kuşak modelleri oluşturan şifon abiye modelleri oldukça göz alıcı bir güzelliğe sahiptir.

Şifon abiye modelleri 2016 tasarımları ile sizleri kanatsız birer periye dönüştürüyor. Uçuşan zarif şifon detayları ile birlikte hem gösteriş hem de sadeliği bir arada bulacaksınız. Birbirinden iddialı parlak süslemelerle birlikte kolsuz tasarımların öne çıktığı yeni sezon ürünleri için parlak taşlı modeller kadar işlemeli tasarımların kombinleri de ön plana çıkmaktadır.

Şifon Abiye Modelleir 2016 için sizlerle paylaştığımız görsellerin üzerine tıklayarak resimleri büyüterek daha ayrıntılı inceleyebilirsiniz. Yön tuşlarından ise bir önce ki veya bir sonra ki resme geçiş yapabilirsiniz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir