Seçil Store Tunik Modelleri 2016

Seçil Store 2016 her tarz giyimde tercih edilen birbirinden şık tunik modelleri ile bütün gözleri üzerine çekmiş bulunmakta. Müşterileri için bir çok şubeye sahip Seçil Store markası için en güzel ve en moda tunik modellerine birlikte göz atacağız. Özellikle bayanların şık tasarım ve rahatlığı için tercih ettiği tunik modelleri oldukça zarif durmakta. Özellikle önden kısa arkası uzun tunik modelleri için kot pantolon üzerine gelecek çok şık kombinler elde edebilirsiniz. Canlı ve sıcak renklerle kot pantolon modellerinin kombinlerinde öne çıkan tasarımları şık bir spor ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Özellikle şifon detaylı önden düğmeli cep detaylı tunik modelleri hem kilo dezavantajı olanlara hem de bol kesim giyinmeyi severler büyük bir rahatlık sağlamakta. Birbirinden şık Store Tunik Modelleri 2016 modellerine göz atarak kombin için öne çıkan püğf noktalara bir göz atacak olursak:

Seçil Store 2016 için beyaz ve saks mavisi ayrı bir güzellik sunmakta. Önden fermuarlı ve düğmeli tasarımları kadar kolları işlemeli ve yaka detayları ile öne çıkan birbirinden güzel tunik modellerin kombinleri için, siyah- beyaz kombin uyumu oldukça hoş durmaktadır. Bu kombin için beyaz tunik, siyah pantolon ve siyah topuklu ayakkabı tercihi oldukça şık duracaktır.

Seçil Store 2016 için rengarenk tasarımların dikkat ektiği modeller için açık renkli pantolon tercihleri gayet başarılı olacaktır. Bayanların kendi zavkine göre tercih yapabileceği çok sayıda farklı tasarımın bulunduğu ürünlerden öne çıkan tunik tasarımını bir kez daha vurgulayacak olursak bu yılın trendiş önden kısa arkadan uzun modellerdir. İşte birbirinden şık Seçil Store tunik modelleir 2016 için öne çıkan kombin seçenekleri:

 

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir