Seçil Store Kaban Modelleri 2016

Seçil Store 2016 hem soğuk havalardan bayanları koruyor hem de öodanın en trend ürünleri ile şıklıklarına şıklık katıyor. Bayanların kışlık giyim denildiğinde her ne giyinirse giyinsin tamamlayıcı bir kaban modeline ihtiyaç duyduğunu çok iyi bilmekteyiz. Peki en güzel kombin seçenekleri için öne çıkan  Modelleri 2016 için tasarımlar ve renkler nelerdir, görsellere göz attıktan sonra kombin seçenekleri ipuçlarını sizlerle paylaşalım:

Seçil Store Kaban Modelleri 2016 için yandan düğmeli ve yandan fermuarlı tasarımlar oldukça tarz durmakta. Özellikle kuşak detayları ile bayanların bir hayli ilgilisini çeken Seçil Store Kaban Modelleri 2016 kışlık kadife tarzı pantolonlar ile çok güzel kombin oluşturmakta.

Kaban denildiğinde ilk akla gelen siyah ve tonları  Seçil Store Kaban Modelleri 2016 içinde öne çıkan renkler arasında yer almakta. Peki beğendiğimiz en özel renk denildiğinde, görsellerden de anlayacağınız gibi biz seçimimizi kırmızıdan yana kullandık.

Seçil Store kaban modelleri 2016 kapşunlu ve ekose detaylı tasarımları ile de bir hayli hoş gözükmekte. Görsellerini sizlerle paylaştığımız Seçil Store Kaban Modelleri 2016 bizim en çok hoşumuza giden ve sizlerinde beğeneceğini umduumuz tasarımlardan oluşmakta.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon İroni Kaban Modelleri başlıklı makalemizde 2016 İroni Kaban, Bayan Kaban Modelleri 2016 ve İroni Kaban 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir