Seçil Store Bluz Modelleri 2016

Bayanların yaz modası için kombinlerinde sıkça yer verdiği bluz modelleri arasında en iyi markalardan olan   Bluz Modelleri 2016 trendleri ile geliyor. Özellikle İstanbul Ümraniye ve Pendik gibi satış mağazalarının yoğun ilgi gördüğü Seçil Store için öne çıkan bluz modelleri ve yaza en uygun kombin seçeneklerine birlikte göz atıp, birbirinden şık ve farklı tasarımlar arasında en çok beğeneceğinizi umduğumuz modelleri sizlerle paylaşacağız.

Bayanların yakından takip ettiği etnik desenler, yarasa kollar ve önden bağlamalı bluz tasarımları bu yılın en trendleri arasında yer almaktadır. Özellikle açık renkli bluzlarla birlikte etnik desenler, çiçek desenleri, asimetrik desenler bir hayli bayanlar arasında moda durumda.

Seçil Store Bluz Modelleri 2016 için başlı başına bir moda akımı olan şifon detaylar es geçilmemiş. Bayanların her türlü kıyafet tercihinde göz attıkları şifon detaylar birbirinden iddialı tasarımlarla Seçil Store’de yer almışa benziyor. Sizlere bahsettiğimiz kombinin tam tersi olarak siyah şifon detaylı bluz modeli altında tercih edilecek açık renkli bir kombinini aynı siyah tonlarda avuç içi çanta ile tamamlamak oldukça şık ve uygun duracaktır. Bu yıl yeni bluz almayı düşünen bayanlara ise tavsiyemiz mutlaka Truvakar Kollu bluz modellerini üzerlerinde denemeleri yönünde olacaktır.

Seçil Store’un birbirinden şık tasarımları ve kombinleri arasında tercih yapmak bayanlar açısından oldukça zor bir durum:) Bunun bilincinde olarak en çok hoşunuza gidebilecek modelleri şu şekilde sizlerle paylaşmaktayız. Tabi ki yaptığımız paylaşımlar dışında da hoşunuza gidebilecek bir bluz modeli ve kombini olabilir, fakat bu yıl en trend tasarımlar olarak şu modelleri sizlerle paylaşabiliriz:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir