Seçil Store Abiye Modelleri 2016

En İddialı Seçil Store Abiye Modelleri

En İddialı Seçil Store Modelleri

Türkiye geneline yayılmış mağazaları ile bayanlara hizmet veren modanın öncü isimlerinden olan Seçil Store modelleri 2016 yazımızda sizlerle en trend modellerini ve kombin için önemli ipuçlarını paylaşacağız.

Seçil Store modelleri 2016 için ön plana çıkan tasarımların başında oldukça zarif duran balık etekli tasarımlar yer almakta. Özellikle kalitesi ve şık tasarımları ile bayanları cezbeden markanın en çok merak edilen İstanbul şubelerinide yeri gelmişken söylemek gerekirse Ümraniye ve Pendik’tir.

Seçil Store abiye modelleri 2016 için en moda olan renkler ise kuşkusuz bu yıla damgasını vurmuş olan kırmızı, saks mavisi ve pembe…

Özellikle zarif taş işlemeleri ve tül detayları bayanların gözdesi haline gelmiş olan Seçil Store abiye modelleri 2016 yılı içinkemer detayları şık işlemeli tasarımları ile bir adım öne çıkmanızı sağlayacaktır. Özellikle bulunduğunuz ortamın en şık bayanları arasında olmak istiyorsanız uçuşan tül detayları ile gösterişli Seçil Store Abiye Modellerine mutlaka bir göz atmalısınız.

Seçil Store Abiye Modelleri 2016 bütün yaş gruplarına hitap eden geniş koleksiyonu ile mutlaka üzerinizde görmeniz gereken tasarımlar sunmakta. İşte en yeni Seçil Store Abiye Modelleri 2016 görselleri ve en çok beğeni kazananlar:

Popüler Başlıklar:

  • seçil store abiye
  • seçil abiye modelleri
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir