Saks Mavisi Kloş Elbise Modelleri

Boyundan Askılı Saks Mavisi Kloş Elbise Modelleri

Boyundan Askılı Kloş Elbise Modelleri

Zerafetin ve asaletin rengi olan Saks Mavisi, kloş elbise modelleri ile rüzgar estirmeye devam ediyor. 2015-2016 yılında sokak modasından, önemli iş toplantıları ve davetlere kadar saks mavisi kloş elbise modelleri muhteşem kombin seçenekleri ile bayanların vazgeçilmezleri arasında olmaya devam ediyor. Peki saks mavisi kloş elbise modelleri için en iddialı kombinler nasıl oluşturulur?

Öncelikli olarak hepinizin çok iyi bildiği gibi etek kısmı aşağı doğru çan şeklini andıran elbiseler kloş elbise olarak adlandırılmakta ve bu modellere en çok belkide saks mavisi yakışmakta. Mini saks mavisi kloş elbise modelleri en özel davetlerde boy göstermektei ve iddialı bayanların ilk tercihleri arasında yer almakta.

Siyah ve Saks Mavisi Kombini

Saks mavisi kloş elbise modeli ve siyah yüksek topuklu ayakkabı ile birlikte siyah avuç içi çanta kombini denemenizde fayda vardır. Hem asaletin hem de şıklığın renklerinin kombini sizlerede çok yakışacaktır.

Tül Detaylı Saks Mavisi Kloş Elbise

Özellikle salon davetlerinde uçuşan kumaş özelliği ile gecenin prensesi olmak isteyen bayanlar için mutlaka göz önünde bulundurulması gereken kombin alternatifidir. Özellikle genç bayanların, balo, mezuniyet, nişan, söz gecelerinde rahatlıkla tercih edeceği çok zarif saks mavisi kloş elbise modelleri bulunmaktadır.

İşte birbirinden güzel saks mavisi kloş elbise modelleri:

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Vakko Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Vakko 2016, Vakko Elbise Modelleri 2016 ve Yeni Sezon Vakko Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir