Saks Mavisi Elbise Modelleri

Askılı Saks Mavisi Elbise Modelleri

Askılı Saks Mavisi Modelleri

Son yıllarda giderek popüler hale gelmeye başlayan saks mavisi bu sezon çok ama çok fazla tercih edilmeye başlandı. Sokak modasında da sıklıkla karşımıza çıkan renk, özellikle gece davetlerinde kendisini gösteriyor. Elbiselerde farklı bir güzellik katan saks mavisini sizlerinde çok seveceğini düşünüyoruz.

    Sak mavisi modelleri rengi itibariyle baştan aşağıya iddialı olan bir ürün grubundan oluşuyor diyebiliriz. Saks mavisi son birkaç senedir çok fazla tercih ediliyor ve özellikle kolsuz elbiselerde ayrı bir güzel duruyor. Bu sezonda o sözünü ettiğimiz kolsuz elbiseleri sıklıkla görebileceğiniz. Çok abartıya kaçılmamış mini formu ile kolsuz elbiseler gerçek zarafeti arayan bayanlar için en güzel seçenek konumunda. Bunun yanı sıra V yaka detaylı elbiselerinde göz ardı edilmemesi gerektiğini düşünüyoruz. Görüntüsü gerçekten çok başarılı olan bu modellerde V yaka detayı birazda dekolte barındırıyorsa eğer tam olarak ideal modelden söz etmiş olabiliyoruz.

Saks mavisi modelleri içinde askılı ürünler olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Askı detayı sayesinde saks mavisi elbiselerin nispeten biraz daha iddialı hale geldiğini söylemek mümkün. Fakat gerçekten iddialı bir görüntü arzuluyorsanız bu noktada ilk olarak yapmanız gereken şey straplez saks mavisi elbiseleri incelemek olmalı. Straplez detayı elbiseler içinde en gösterişli modellerden birisi ve saks mavisi gibi asil bir renkle birlikte çok daha gösterişli hale bürünebiliyor.

Popüler Başlıklar:

  • saks mavisi elbise
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir