Saks Mavisi Bluz Modelleri

Bluzlarda bu senenin trendi saks mavisi. Yaz mevsimiyle birlikte iyiden iyiye tercih edilir hale gelen modeller, son derece şık ve iddialı yapısı ile bayanlardan tam puan almayı başarıyor.

bluz modelleri kesinlikle çok geniş bir ürün çeşitliliğinin bulunduğu ve herkesin kendi ihtiyaç ve zevklerine göre bir şeyler seçebileceğini bir ürün grubundan oluşuyor diyebiliriz. bluzlarda ilk olarak aksesuar detaylı modeller dikkatleri çekiyor. Saks mavisinin üzerine altın rengi zincir aksesuar monte edilerek ortaya çıkartılan bu modeli çok seveceğinizi düşünüyoruz. Boyun kısmında kolye detayı sayesinde hem sizi aksesuar seçme derdinden kurtarıyor hem de ortaya gerçekten şık bir görüntü çıkıyor. Bunun yanı sıra bebe yaka detaylı bluzlarında güzel bir alternatif olduğunu söylemek istiyoruz. Bebe yaka detayı şu sıralar bluzlarda sıkça karşımıza çıkıyor ve gerçekten şık, şirin ve kaliteli bir görüntü elde etmenizi sağlıyor.

bluz modelleri içerisinde yer alan bir diğer ürün ise şifon bluzlar. Yaz mevsiminin de gelmesiyle birlikte şifon bluzlara olan ilgi artıyor. Bu noktada saks mavisi rengini tercih etmek oldukça mantıklı bir karar olacaktır. Şifon saks mavisi bir bluzu, siyah pantolon ya da tayt ile kombinlediğiniz takdirde ortaya çıkacak olan görüntü sizi de mutlu edecektir. Ayrıca sözünü etiğimiz kombin çalışan bayanlar içinde ideal bir seçenek olarak gösterilebilir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir