Püsküllü Takı Modelleri Ne Zaman Tercih Edilmeli?

 

Uzun Püsküllü Takı Modelleri

Uzun Püsküllü

                Bazen çok sade giyindiğimizi gözlemleriz. İşe giderken giymek için düz siyah bir almış olabiliriz. Yalnız bu elbiseyi giydiğimiz zaman, bir şeylerin eksik olduğunu anlarız. Eksik olan şey kesinlikle harekettir. Bu dümdüz elbiseye bir hareket kazandırmamız gerekir. İşte tam da bu noktada seçimlerimizi püsküllü arasından yapmalıyız.

Desensiz, dümdüz aldığımız elbisemizin daha şık bir görünüm elde edebilmesi ve sıradanlıktan kurtarılabilmesi adına püsküllü takı seçimi yapabilir ve de elbisemize hareket kazandırabiliriz. Hiçbir dekolte barındırmayan bir için seçim yapacak iseniz; kalın ve geniş püsküllü takı modelleri arasından bir tercih yaparak o kısmı doldurabilirsiniz.

Ya da bir giydiğiniz zaman; daha ince ve uzun olan püsküller ile bezenmiş bir takı seçebilirsiniz. Tek sıra halinde uzanan püskül gömleğinizden uzanıp daha hoş bir görünüm elde edebilmenizi sağlayabilir. Elbette ki giyim tarzınıza en uygun olan takı seçimini yapmanız her şeyden daha önemli bir detaydır.

Boncuklar yardımı ile süslenmiş püsküllü takı modellerinin yanı sıra sadece deriden oluşmuş ya da boncuk detayına yer verilmemiş olan tasarımlarda bulunmaktadır. Farklı boyutlarda ve ebatlarda olan tasarımlar arasından yapacağınız tercihler kesinlikle kıyafetinize uygun bir şekilde seçilmelidir.

Püsküllü takı modellerinin bazılarında tek renk ürünler bulunurken, bazı tasarımlar da renkli boncuklara rastlıyoruz. Bu da demek oluyor ki; moda olan bir tasarımın bile farklı kişilerin farklı zevklerine uygun olan modellerine ulaşabilmek her zaman mümkündür.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir