Püsküllü Paça Jean Nasıl Kombinlenir?

Yeni Sezon Püsküllü Paça Jean Modelleri

Yeni Sezon Püsküllü Paça Jean Modelleri

Her geçen gün moda dünyasında yaşanan baş döndürücü yeniliklerden en son trend haline gelmiş olan püsküllü paça jean modelleri ön plana çıkmakta. Bayanların yakından takip ettiği moda trendleri arasında Avrupa da yeni bir akım başlatan püskül paça jean tasarımları ülkemizde bu yazın ve baharın değişmezleri arasında yer alacağa benziyor. Avrupa modasının müdavimlerinin daha rahat anlayabileceği gibi püskül paça jean pantolon kombinleri hem hoş hem de iddialı kombinleri ile oldukça iddialı durmakta.  Vitrinlerde yeni yeni boy gösteren püsküllü jean modelleri almakla birlikte bunu kendinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Jean pantolonunuzun paçaları bir makas yardımı ile kesebileceğiniz gibi terzinizden istediğiniz tasarım için yardım alabilirsiniz.Peki püsküllü paça jaen nasıl kombinlenir?

Püsküllü Paça Jean Nasıl Kombinlenir sorusunun cevabını biraz daha basitleştirerek cevabına geçelim, en önemli kombin unsuru paça ile uyumudur. Sıcak havalarda üstü açık birbirinden şık ayakkabı tercihlerinde bulunabileceğiniz gibi beyaz jean modelleri ile düz taban spor ayakkabı kombinleri için sokak modasının en uyumlu ikilisini elde edebilirsiniz.

Püsküllü jean paça modelleri denildiğinde dar kesim ve yamalı jean pantolon modelleri ile birlikte şık uyumlar oluşturulmakta.  İşte birbirinden şık yeni trend püsküllü paça jean pantolon kombinlerinde öne çıkan modeller:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir