Püsküllü Bluz Modelleri

Crop Siyah Püsküllü Bluz Modelleri

Crop Siyah Püsküllü

Püsküllü bluzlar bu senenin en trend ürünleri arasında gösterilebilir. Sokak modasına şimdiden etki eden püsküllü bluzlar sayesinde spor bir tarz elde edilebiliyor ve böylelikle şık bir görünüme de kavuşabiliyorsunuz.

Püsküllü modelleri crop ürünleri sayesinde kısa sürede çok sevildi. Crop bluzlar zaten başlı başına şık modeller arasında kabul edilirken bir de işin içine püskül detayları eklendiğinde gerçekten çok başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Eğer ki karın bölgesini açıkta bırakan crop bluzların sizin için fazla cüretkar olduğunu düşünüyorsanız bu cüretkarlığı püskül detayları sayesinde biraz daha törpülemek mümkün olabiliyor. Bu noktada da siyah ya da gri renkteki crop bluzlara yönelmekte fayda var diyebiliriz.

Püsküllü modelleri içerisinde siyahın baskın bir rol oynadığını söylemek mümkün. Siyah renkli bolca püsküllü bulabiliyorsunuz ve doğru tercihleri yaptığınız zamanda bu modellerle gerçekten başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Özellikle yazlık bir ürün arayanlar için askılı siyah püsküllü bluzları tavsiye edebiliriz. Son derece zarif bir görünüme sahip olan bu modeller püskül detayı sayesinde daha hareketli bir yapıya büründürülmüş durumda. Bunun yanı sıra tül detaylarının da püsküllü bluzlarda çok başarılı sonuçlar elde edilmesini sağladığını unutmamakta fayda var. Son olarak ise zümrüt yeşili püsküllü bluzların da güzel bir alternatif olduğunu belirtmek istiyoruz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir