Puf Yelek Kombinleri

En Spor Puf Yelek Modelleri 2016

En Spor Puf Yelek Modelleri 2016

Puf  yelek modelleri sonbahar-kış sezonunda en çok tercih edilen kombin seçeneklerinde yer almakta. Spor tarz sever bayanların her sezon olduğu gibi bu sezonda en çok kombin seçeneklerinde yer vereceği birbirinden güzel Puf Yelek modellerini ve kombin seçeneklerini sizlerle paylaşacağız.

Puf yelek kombinlerinde özellikle tercih ettiğiniz kazak ve pantolon modelleri çok önemlidir. En tarz puf yelek kombinleri için balıkçı yaka şık kazak modelleri ile birlikte spor ayakkabı ve kot pantolon modelleri gayet uyumlu olacaktır. Yeni trend puf yelek kombinleri serin havaların kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde hem moda hem de sıcacık.

Puf yelek kombinlerinde öne çıkan renk kombini ağırlıklı olarak mavi olmasına rağmen bayanların en çok sevdiği renk cümbüşlerinde kırmızı ve pembe kendine geniş bir yer buluyor. En tarz puf yelek kombin seçeneklerinde bayanların puantiye model aşkı devam edeceğe benziyor. birbirinden şık puantiyeli modellerle birlikte en şık kombinleri oluşturabilirsiniz.

Puf yelek kombinleri için çok soğuk olmayan havalarda kısa kollu penye modelleri oldukça tarz durmakta olup, soğuk havalarda kazak veya sweatshirt kombinleri gayet şık olmakta. İşte birbirinden güzel puf yelek modelleri ile birlikte dikkat çekici kombinleri:

 

Bir önceki yazımız olan Bayramlık Kombin Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Bayramlık Blzu Modelleri, Bayramlık Elbise Modelleri ve Bayramlık Kombin hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir