Pileli Beyaz Elbise Kombinleri

Tek Omuzlu Beyaz Pileli Elbise Modeli

Tek Omuzlu Beyaz Pileli Elbise Modeli

Pileli elbise kombinleri, sokak modasında gayet şık kombin seçenekleri ile boy gösterirken en iddialı gece davetlerinde bayanların tercihleri arasında yer almakta. En özel davetlerde burnu açık yüksek topuklu zarif ayakkabı modelleri ile çok zarif kombinler meydana getiren bayanlar için bir iki ipucumuz olacak.

Uzun Pileli Elbise Modelleri Göz Alıcı

Uçuşan hafif kumaşlarla oldukça havalı ve gösterişli bayanlar için muhteşem bir tercih olacak uzun pileli elbise kombin modelleri sizi gecenin en şık hanımları arasına sokmak için önemli ve güzel bir tercih olacaktır. Uzun pileli elbise modelleri için kemer detayı ve onla uyumlu olacak bir ayakkabı tercihi önemli bir ayrıntıdır. Örneğin beyaz uzun pileli bir elbise için altın rengş kemer detayı ve burnu açık aynı tonda bir ayakkabı oldukça şık olacaktır.

Mezuniyet ve Nişan İçin Kısa Pileli Elbise Kombinleri

Beyaz masumiyetin ve çok hassas duyguların ifade şeklidir. Gelinlikten tutunda, en güzel ve özel günlerde bir çok bayanın tercih ettiği renk. Bunun için beyaz pileli elbise modelleri için mezuniyet, balo, nişan, söz gibi bayanların en özel günlerinde tercihte bulunabilecekleri modeller daha çok kısa pileli elbise modelleri olarak karşımıza şıkmakta. Bu tür yerlerde ise yüksek ince topuklu kırmızı bir ayakkabı ve zarif avuç içi çanta kombini oldukça şık olacaktır.

İşte birbirinden şık beyaz pileli elbise modelleri ve kombinleri:

Bir önceki yazımız olan Bayramlık Kombin Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Bayramlık Blzu Modelleri, Bayramlık Elbise Modelleri ve Bayramlık Kombin hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir