Peplum Gömlek Modelleri 2017

Pepelum hem tesettür giyim modasında hem de sokak modasında kendisine ayrı bir yer açmış durumda. Özellikle ve eflatun tonlar ile bayanlar oldukça kullanışlı olan peplum tarzını tercih ediyor. Yukarıdan aşağıya doğru genişleyerek pantolon veya etek üstüne gelen peplum detaylar ile bayanlar zerafetlerini şıklıkla buluşturuyor.

Peplum Gömlekler Yeni Sezonda Mavi Tonlarda

Renklerin uyumuna bayanlar oldukça önem vermekte. Bu bağlamda sizlere tavsiyemiz, peplum gömlekler için saks mavisi, siyah kombinasyonunu oluşturmanız yönünde olacaktır. Tesettür modası için uzun siyah etek üzerine gelecek bir peplum gömlek modelini siyah tonlardan tercih edeceğiniz bir eşarp modeli ile tamamlamanız olacaktır. Düz taban siyah tonlardan seçtiğiniz ise kombini için son dokunuş olacaktır.

Peplum gömlek tercihi bayanlar için ilk olarak hareket kolaylığı sağlamakta. Spor konseptte olduğu kadar yeni sezonda önemli organizasyonlarda özelikle midi etek tasarımlarında da çokça karşılaştığımız kombin için uzun, ince topuklu ayakkabılar öne çıkmakta. İş dünyası için ise tavsiyemiz siyah kalem etek üzerine gelecek mavi tonlarda olan bir peplum gömlek tasarımı olacaktır.

Peplum için midi boy etek tasarımları ile uzun topuklu ayakkabı modellerinin tercihide oldukça güzel duracaktır. Özellikle boy ve kilo dezavantajı olan bayanlar için peplum tarzı üst kıyafet tercihine ek olarak yüksek topuklu ayakkabı seçimi oldukça mantıklı olacaktır.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir