Patchwork Jean Pantolon Modellerine Göz Attınız mı?

 

Ünlülerde Patchwork Jean Pantolon Modelleri

Ünlülerde Patchwork Pantolon Modelleri

 

 Farklı birkaç parçanın bir araya gelmesi ile birlikte yenilikçi bir moda akımı elde edilebilir miydi? Bir çok kişi için imkansız gibi dursa bile Patchwork modellerinin tasarımcısı için bu olay bir çılgınlık değildi. Belki de herkesi peşinde sürükleyebilecek derece mükemmel bir çılgınlıktı. Başkalarının düşünemeyeceği bir şeyi düşünmüş ve bunu bir moda akımı haline getirmişti.

Patchwork modellerini ilk kez inceleme fırsatı bulduğum zaman; bu akımı başlatan kişinin dizginlenemeyecek kadar asi bir ruhu olduğunu düşünmüştüm. Açıkçası bir çok gencin bu akıma ayak uydurabilmesinin bile imkansız olduğunu düşünmüştüm. Ancak şu anda ben bile bu modellerden bir tanesine sahibim. Çünkü modaya her daim ayak uydurmayı seviyorum.

Peki, nedir bu Patchwork çılgınlığı? Burada en önemli olan şey yama tekniği kullanılarak birkaç parçanın birleştirilmesi ile gözümüzü yormayan bir görüntü elde edilmesidir. Bazen yamalar daha büyük ve simetrik olur iken; bazen de daha küçük ve asimetrik olabilir. Bu tamamen sizin beğeninize sunulmuş bir seçenektir.

Patchwork seçimlerini yapanların genelde genç olmalarının sebebi de sanıyorum ki bu ürünlerin biraz daha gençlik yılları esintilerini hissettirmeleridir. Bazen dört ayrı parçanın birleşmesi ile birlikte bir desen elde edilir iken; bazen tüm pantolonda yamalara rastlamak mümkündür. Bazen yama görüntülerinin etrafında farklı motifler de görebilirsiniz.

Dilerseniz koyulu açıklı farklı yamaların bulunduğu modellere de bir göz atabilirsiniz. Bu modeller de bence harika bir görünümü yakalamış duruyorlar. Şimdi siz de kendiniz için harika bir görünüm yakalamak adına bu modellere bir göz gezdirin ve kendi tarzınızı yansıtmayı başarın, derim

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir